• ORSA MAKİNA & DANIŞMANLIK
  KARAT MAKİNA & MÜHENDİSLİK

  2007 yılından bu yana sektör lideri Japon makina firmalarında (MAKINO-CNC ve MAZAK) Uygulama Mühendisi olarak birçok başarılı projeye imza attık. Bunun yanında Endüstri 4.0 ve talaşlı imalat çözümleri konusunda destek olduk.

  Yeni iştirakimiz KARAT MAKİNA MÜHENDİSLİK sayesinde bundan sonra da müşterilerimizin üretim ihtiyaçlarına kaliteli, yenilikçi ve özellikle teknolojik çözümler üretmeye devam edeceğiz. Standart bir modüler sistemde düzenlenen yenilikçi CNC döner eksenlerle, bireysel gereksinimleri uygun kombinasyonlarla karşılayarak talaşlı imalat endüstrisindeki çok küçük ve orta ölçekli iş parçalarının ekonomik üretimine yönelik uluslararası ihtiyaçları karşılamak istiyoruz.

  Bu temel ilkeler doğrultusunda temsil ettiğimiz ürünler ve firmalar seçilmiştir. Yalnızca satış değil, satış öncesi ve sonrası müşterilerimizle oluşturacağımız koordinasyon kuruluş amaçlarımızdan birisidir. Bunun için, satış sonrası müşteri tatmini çok önemli bir kriterdir.

  Temel kuruluş ilke ve satış sonrası amacımıza ulaşmakta güvendiğimiz, firmamızın arkasında duran, kalite ve günün ihtiyaçlarına göre gelişimden taviz vermeyen firmalarımızla sizlerin hizmetine devam edeceğiz.

Temsilciliklerimiz,

PL LEHMANN 4. ve 5. eksen döner tablalar, 4. ve 5. eksen divizörler için özel proje çözümleri

MADAULA torna canlı takımları, açılı kafalar, çoklu kafalar, kayar otomat takımları ve hız kafaları ve devir artırıcılar

TRIAG mengene çeşitleri, APS sistemleri, bağlama elemeanları ve özel fikstür çöazümleri, pnömatik vakum tablaları

RENISHAW takım ölçme probu, parça ölçme probu, parça ölçme yazılımları, özel ölçüm ve kalibrasyon cihazları

Temsilcisi olduğumuz firmalar, kalite ve gelişimcilikleri ile tanınmış Avrupa lı firmalar olup, sizlerin imalat ihtiyaçlarınıza gerek tecrübeleri gerekse ürün çeşitliliği ile net çözün üretebilmektedirler. Böylece gönül rahatlığı ile imalatınıza kalite katar, imalat kalitenize bir standart getirebilirler.

KARAT MAKINA MÜHENDİSLİK bu güven ve teknoloji ile sizlere hizmet etmeye devam edecektir. Hizmet ve çözüm üretmek bizden, keyifli üretimler sizden.

Saygılarımızla…

 • Renishaw
 • Lehmann
 • Triag
 • Madaula